Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | abs |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.