Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, none |
| Foot bath ware brand | MELING |
| Model | ML-H28-A |
| function | Variable speed massage thermostatic temperature adjustment timing wire |
| Power | Under 800W |
| Drainage mode | Lower row type |
| Water level | 25CM or more |
| Is there a roller? | Yes, |
| Heating mode | PTC |
| Is there a medicine box device | Yes |
| Is there a handle device | Yes |
| Is there a waterproof cover device | Yes |
| Style | Conjoined structure |
| Is there POST | Yes |
| Is the temperature adjustable | Yes |
Instock
There are no reviews yet.