Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 16 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | 5099 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Remote Control | Yes |
| Brand | VEVOR |
| Age | 3+ |
| Battery Life | 60 minutes |
| Charging Port | Type-C |
| Product Weight | 2.56 lbs/1.16 kg |
| Type | RC Robot |
Instock
There are no reviews yet.