Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA, PRITECH |
| Origin | Mainland China |
| Type | Foot File |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | BCM-1138 |
| Product Name | Callus Remover |
| Color | White/customized |
| Rollers | 3 Grinding rollers |
| Speed | 8000-9500RPM |
| Power Supply | Adapter charging / USB cable charging |
| Applications | Removing calluses and dead skin |
| Cleaning | Fully washable(do not soak), IPX6 Waterproof |
| Battery | 600mAh lithium battery, 2 hours of quick charging |
| Certificate | CE, EMC, GS, etc. |
| Main Products | Callus remover, nano spary, facial cleaner, etc. |
Instock
There are no reviews yet.