Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 26 × 45 cm |
| Batteries Included | No |
| Usage Time | 60Mins |
| Charging Time | None |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Model Number | 02, 02 |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | ABS |
| Size | 02 |
| Inner barrel Depth | 30cm or above |
| function | other |
| colour | Orlikan |
| Mobile roller | no |
| Control mode | othe |
| Waterproof cover device | Yes |
| Water capacity | 3-8 litres |
| Drainage mode | Manual type |
Instock
There are no reviews yet.