Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | Plastic |
| Model Number | BCM-1138 |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | PRITECH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.