Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 65Mins |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Battery |
| Brand Name | BNKITOVA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.