Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | ZCA077 |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHs, CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.