Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 17*8*4.5cm |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | P93282 |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| RPM | 1900-2200rpm |
| Charge time | 2.5 hours |
| Work time | 150 minutes |
| Waterproof level | IPX7 waterproof |
| Charging type | USB charging |
| Speed | Two-speed speed regulation |
| Feature 1 | Suction and dust prevention |
| Feature 2 | Digital display |
| Feature 3 | 3 different quartz sand rollers heads |
| Feature 4 | Built-in fan design |
| Color | Gold, black |
Instock
There are no reviews yet.