Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 60Mins |
| Size | 1box |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | RESUXI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.