Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features1 | Dead skin removal |
| Features2 | Pedicure |
| Size | 17*6*3.5cm |
| Material | PC+ABS |
| Model Number | P93124 |
| Product type | Foot care tool |
| Power type | USB Fast Charging |
| Feature 3 | Foot skin remove |
| Feature 4 | Hand foot file |
| Feature 5 | Skin remover pedicure care tool |
| Color | Golded/Pink/green |
| speed | 1700-2000rpm |
| waterproof | yes |
| Charging time | 3 hours |
| Using time | 90 minutes |
| Batter capacity | 1200mAh |
Instock
There are no reviews yet.