Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 29 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Brake | remote control |
| Remote Distance | 50m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | K3-C2 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | ce, CCC |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Remote Control | Yes |
Instock
There are no reviews yet.