Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Size | standard |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | Electric Nail Drill |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | Mrs win |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Tag 1 | electric nail polish remover |
| Tag 2 | E-file for nail and cuticle prep |
| Tag 3 | Nail drill for beginners |
Instock
There are no reviews yet.