Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | No |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | FLAREMORE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.