Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.189 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Batteries Included | Yes |
| Size | Eletric Pedicure Tools |
| Charging Time | 1.5h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | Electric Foot Grinder |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | AFDEAL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery capacity: | 400mAh |
| Battery life: | about 1.5H |
| Working voltage: | DC3.7V |
| Charging voltage: | 5V |
| Rated power: | 5W |
| Waterproof level: | IPX4 level |
| Speed: | 11000rpm |
| Net weight: | 0.137KG |
| Product size: | 19*8*3.5CM |
Instock
There are no reviews yet.