Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 23.2*13.1*5.7cm |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | Aluminum Alloy |
| Model Number | PC3020 |
| Power Type | Electric, AC Power |
| Brand Name | FEMVY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rotating Speed | Up To 600RPM |
| Feature 1 | Dry & Wet Use |
| Feature 2 | Adjustable Speed |
| Feature 3 | 60 Pieces Replacement Sandpaper Disks |
| Feature 4 | High Torque Motor |
| Plug Type | US/EU/UK/AU Plug |
| Color | Black/GrayGold/Rose Gold |
| Power | 18W |
| Package | Yes |
| Type | Electric Foot Care Tool |
Instock
There are no reviews yet.