Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 5 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 60Mins |
| Charging Time | 3H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Model Number | S11 |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Battery capacity: | 1200mAh |
Instock
There are no reviews yet.