Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage Time | 85Mins |
| Charging Time | 2H |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABS |
| Model Number | P93334 |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Charge time | 2 hours |
| Work time | 90 minutes |
| Waterproof level | whole body washing |
| Charging type | USB charging |
| Speed | Two speed |
| Feature 1 | Quick Dust Collection |
| Feature 2 | Digital Display |
| Feature 3 | 3 different quartz sand rollers heads |
| Feature 4 | Easy To Clean |
| Feature 5 | Fast charging |
| color | white, black |
| Electric Pedicure | Hard Skin Remover |
| Foot File | Foot Files for Hard Skin |
| foot skin care | dead skin |
| Foot Callus Remover | stubborn thick callus on the feet |
| Electric Foot Callus Remover Kit | Portable Foot File |
| Rechargeable Callous Removers | for Dead Hard Cracked Dry Skin |
| Pedicure Tools | Foot care tools |
Instock
There are no reviews yet.