Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 2 cm |
| Batteries Included | Yes |
| Usage Time | 40Mins |
| Charging Time | 2.5h |
| Voltage | Mainland(220V) |
| Material | ABS |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
Instock
There are no reviews yet.