Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 17*6*3.5cm |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | PC+ABS |
| Model Number | P93124 |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | mubittu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.