Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Size | Electric foot callus remover |
| Charging Time | 1h |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Material | ABC |
| Model Number | Electric foot callus remover |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.