Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Torque | / |
| Max Speed | / |
| Brake | / |
| Remote Distance | 50m |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Not for kids under 3 months |
| Model Number | R30 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi, Sports |
| Brand Name | Teranty |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Remote Control | Yes |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.