Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 30 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Other Battery |
| Model Number | BG1532 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
| Remote Control | Yes |
| Brand | VEVOR |
| Type | RC Robot |
| Age | 6+ |
| Battery Life | 40 minutes |
| Charging Port | Type-C |
| Product Weight | 1.94 lbs/0.88 kg |
Instock
There are no reviews yet.