Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 × 5 cm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Applicable hair style | Straight hair |
| Power type | Battery |
| Applicable scenarios | Household |
| Power | 25W (inclusive)-39W (inclusive) |
Instock
There are no reviews yet.