Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 11 × 6 cm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Applicable hair style | Big wave |
| Type | Automatic curler |
| Applicable hair | Wet and Dry |
Instock
There are no reviews yet.