Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 11 × 7 cm |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Min. temperature | 180 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ROHS, RoHS, FCC, CE |
| Model Number | 516 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.