Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 8 × 13 cm |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 210-240V |
| Model Number | XYT-0801 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | K-SKIN |
| Origin | Mainland China |
| feature1 | massage |
| feature2 | scalp massager |
| feature3 | vibrater massager |
| feature4 | massage comb |
| feature5 | Massage machine |
| feature6 | relaxation treatment |
| feature7 | Relaxation treatment |
| feature8 | massage comb |
Instock
There are no reviews yet.