Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Min. temperature | 120 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Certification | none |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | no_brand |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.