Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 100 °C |
| Max. temperature | 230°C |
| Certification | none |
| Brand Name | no_brand |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.