Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Model Number | 6602 |
| Theme | Fantasy & Sci-Fi |
| Certification | ce, CE |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Remote Control | Yes |
| Brand | VEVOR |
| Charging Port | Type-C |
| Battery Life | 50 minutes |
| Age Level | 3+ |
| Product Size | 8.27 x 7.09 x 8.66 in/210 x 180 x 220 mm |
| Product Weight | 1.32 lbs/0.6 kg |
| Type | Remote Control Robot Cat Toy |
Instock
There are no reviews yet.