Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.189 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Min. temperature | 140 °C |
| Model Number | Hair Curler |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power | Less than 25 W |
| Power Supply Method | USB Charging |
| Battery Capacity | 2600mAH |
Instock
There are no reviews yet.