Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Fixed, Non-rotatable |
| Min. temperature | Less Than 80 °C |
| Max. temperature | 160 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Model Number | IK0037 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | MARSKE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.