Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Use | Home |
| Handle Material | Plastic |
| Product name | Electric Hot Comb Hair Straightener |
| Color | black red Hair Straightener |
| MOQ | 1piece Hair Straightener |
| Packing | 1piece hair comb Paper Box |
| weight | 0.5kg |
| Voltage | 100-240V 50/60HZ |
| Power | 80W hair brush |
| Temperature gear | 130-150-170-190-210 |
| Tooth Material | Steel |
Instock
There are no reviews yet.