Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.656 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cable Length | as shown |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | Less Than 80 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | none, none |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.