Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 22 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 2 years, 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Material | ABS, ABS Plastic |
| Speed Settings | 3 |
| Nozzle Type | Diffuser |
| Feature | Ionic |
| Use | Hotel, Household, Travel, PROFESSIONAL |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | WT-626 |
| Product name | Hair Styling Tools Blow Dryer |
| Voltage | 110/240V |
| Function | 3 Heat Setting |
| OEM & ODM | Support |
| Style | Multifunction Hair Straightener Brush |
| Power cord | 360 Swivel Power Cord |
| Heater | Fast PTC Heating |
| Technology | Ionic Technology |
Instock
There are no reviews yet.