Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Plate Type | Aluminum |
| Display | lcd |
| Power | 45W |
| Model Number | SC-SZ004 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Style | Multifunction Hair Straightener |
| Product name | Hair Straightener Comb |
| Name | Flat Iron Hair Straightener |
| Type | Hair Stragihtener |
| Function | Comb + Hair Straightener+massage Brush |
| Heater | PTC |
| Temperature | 20-230 degree |
| Plate material | Plate-ceramic |
| Feature | LCD Temperature Display |
| Keyword | Negative Ions Hair Comb Straightener |
Instock
There are no reviews yet.