Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Min. temperature | 120 °C |
| Max. temperature | 200 °C |
| Brand Name | HAOYUNMA, XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Power mode | Battery |
| power | 25W-39W |
Instock
There are no reviews yet.