Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power | 25W (inclusive)-39W (inclusive) |
| Temperature level | 3 and above |
| Voltage | 220V |
| Line length | 1.5M-2M |
| Additional features | Constant temperature heating |
Instock
There are no reviews yet.