Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 15 cm |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Modeling time | 1 minute (inclusive)-2 minutes (inclusive) |
| Line length | Less than 1.5m |
| Power | 25W (inclusive)-39W (inclusive) |
| Additional features | Constant temperature heating |
| Power type | Plug-in type |
| Applicable hair | Wet and Dry |
| Temperature level | 2 gear |
| Thermal conductor material | Tourmaline ceramics |
Instock
There are no reviews yet.