Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 12 × 9 cm |
| Cable Length | 2m |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 100 °C |
| Max. temperature | 220 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Model Number | JIL |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | YEEiXMi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.