Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 7 × 5 cm |
| Cable Length | Wireless |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Fixed, Non-rotatable |
| Min. temperature | 160 °C |
| Max. temperature | 200 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Model Number | TYMOHC120 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| Power rating | 35W |
| Rated input | 5V-2A |
| Working time | 30min |
Instock
There are no reviews yet.