Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.875 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Thermostat Adjustment Segments | 15 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Model Number | A5 |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | XITANG |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Cold Air Comb |
| Plug | EU, US |
| Key switch | Single key |
| Rated voltage | 100-240V |
| Power | 55W |
| Cooling time | 60 s |
| Temperature range | 0 ℃ |
| Frequency | 50/60HZ |
| Suitable for | Dry hair |
| Tail power cord | 360 ° rotatable power cord |
| Product dimensions | 29cm * 6cm * 6cm |
| Product gross weight | 875g |
Instock
There are no reviews yet.