Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 5 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cable Length | Wireless Line |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Wireless charging |
| Min. temperature | 140 °C |
| Max. temperature | 200 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | others |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, RoHS, KC, FCC, CE |
| Model Number | PC3185 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Brand Name | FEMVY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.