Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 40 cm |
| Power Cord Tail Assembly Mode | Fixed, Non-rotatable |
| Min. temperature | 120 °C |
| Max. temperature | 200 °C |
| Thermostat Adjustment Segments | 10 |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, CE |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
| Peculiarity1 | 3D Styling Straightener |
| Peculiarity2 | Dry, Curly and Straight Hair in One |
| Peculiarity3 | Not Hurt Hair |
| Peculiarity4 | Curling Iron |
| Peculiarity5 | Star Splint Curling Iron Straightener |
Instock
There are no reviews yet.