Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.405 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 6 cm |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Min. temperature | 160 °C |
| Max. temperature | 210 °C |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, UL, RoHS, CE |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | Tinsol |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.