Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 210-240V, 220V-240V |
| Certification | CCC, CE, CCC |
| Power Source | Electric |
| Brand Name | KinseiBeauty |
| Origin | Mainland China |
| Color | silver |
| Power | 1200W |
| Gears | 3 Gears Wind-temp Switch |
Instock
There are no reviews yet.