Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | Actinomycin D |
| Size | 1 Handle+ 1 Razor; 1 Handle+ 5 Razor |
| Material | ABS |
| Model Number | Gillette Fusion Proglide Electric Razor |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Feature | Single Blade, Sharp and Safe |
| Power Type | Battery |
| Gender | Male |
| Brand Name | Gillette |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Product | Gillette Electric Razor |
| Model | Fusion Proglide Power |
| Application | Beard Shaving |
| Cleaning Type | head washable |
| Power Supply Mode | 1.5V AAA Battery |
| Noise | Low Noise |
| Technology | Flexball |
Instock
There are no reviews yet.