Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Razor type | ROTARY |
| Size | portable |
| Material | ABS |
| Model Number | KM-1525 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | No |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Usage Time | 85Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable |
| Gender | Male |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Feature | gift for husband father |
| Feature 2 | 8 blades |
| Feature 3 | LED display |
Instock
There are no reviews yet.