Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Wet shave, Dry shaving, Charging indication |
| Razor type | ROTARY |
| Model Number | 17205 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Use | Face |
| Feature | Twin Blade |
| Power Type | Battery |
| Gender | Male |
| Brand Name | ANDIS |
| ANDIS Model | 17205 |
| Origin | US(Origin) |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.