Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 9 cm |
| Size | 10.5x6cm |
| Material | ABS |
| Model Number | V-316 |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Charging Time | 2H |
| With trimming device | Yes |
| Washing Mode | Whole body washing |
| Time to market | 2020 |
| Usage Time | 50Mins |
| Use | Face |
| Power Type | Rechargeable/Electric Both Work |
| Gender | Male |
| Brand Name | VGR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Shaver |
| Certification | CE |
| Blade Style | 5-ring Veneer Head |
| Feature 1 | IPX5 Level Waterproof |
| Feature 2 | Smart Anti-pinch |
| Feature 3 | Complete Accessories |
Instock
There are no reviews yet.